30,1045$% -0.01
32,7584€% -0.03
38,0444£% 0
1.962,95%-1,24
3.323,00%-0,32
1302035฿%1.00412
Kuyumculuk sektöründe başlattığı uygulamalar ve imza attığı ilklerle Türkiye kamuoyunun yakından tanıdığı, Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mehmet Yüksel’ in bir özelliği daha ortaya çıktı.
Üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun takdirini toplayan ve hayvan sevgisini ileri bir boyuta taşıyarak kendini “Cansever” olarak tanımlayan hayvan dostu Başkan Mehmet Yüksel’in canlara malıyla hizmet verdiği gibi, Kızılay Kan bağışçısı olarak kanıyla da insanlara hizmet ediyor.
Kızılay Kan Merkezi’ ne kan bağışlamaya giden Başkan Yüksel bir sürprizle karşılaştı. Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Bronz madalya sunulan Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mehmet Yüksel duygularını Diyarbakır Haber Gazetesiyle paylaştı. Başkan Yüksel şöyle konuştu; “Toplumumuzda farkındalık oluşturmak amacıyla yıllardır sürdürdüğüm düzenli kan bağışçısı olarak, bugün Kızılay Kan Merkezinde 17. kan bağışımı yaparken bir sürprizle karşılaştım. 17. Bağışımdan dolayı tarafıma bronz madalya verildi. Bu teşvik edici hareketlerinden dolayı Kızılay’ımıza teşekkür ederim. Bir gün bizim de Kızılay’dan taze kan ihtiyacımızın olabileceğini düşünerek kan bağışında bulunalım. Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı olarak üyelerimizden ve toplumumuzdan sağlığı yerinde olan herkesi kan bağışı yapmaya davet ediyorum. Hedef, 30. Bağışımızı da yapıp altın madalyayı almak olacaktır. Bir ünite kan bir hayat, demektir. Kan ver, hayat ver.”
Yılmaz: Gençlerimizi Değişen ve Gelişen Dünyaya Hazırlamayı Hedefliyoruz
Diyarbakır Web Tasarım Ajansı