• Altın
  • Dolar
  • Euro
  • İstanbul °C
  • Ankara °C

SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI: ELBEYLER YAPI İNŞAAT

SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI: ELBEYLER YAPI İNŞAAT
SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI: ELBEYLER YAPI İNŞAAT

D.BAKIR- Her geçen gün gelişen ve büyüyen Diyarbakır’da, inşaat başta olmak üzere, birçok sektörde gelişme ve ilerlemeye yaşanıyor. Bu gelişmelere paralel olarak, inşaat sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak dikkati çeken Elbeyler Yapı İnşaat, yılların bilgi birikimi, tecrübesi ve kalifiye personelleriyle, Diyarbakır’ın birçok noktasında, yeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor.

‘Ayrıcalıklı Yaşamın Yeni Adresi’ olarak, birbirinden güzel ve modern yaşam alanlarını hizmete sunan Elbeyler Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Elbey, kurumsal yapı olarak hedefleri ve bugüne kadar gerçekleştirmiş oldukları projelerle ilgili olarak şunları söyledi: ‘Hizmete girdiğimiz ilk günden itibaren, yaptığımız tüm proje ve çalışmalarımızda hep daha iyiyi ve güzeli hedefleyerek bugünlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ekip ruhuyla, dayanışma ve yardımlaşma bilinciyle, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri firmamız bünyesine kanalize ederek, halkımızın sektörel ihtiyaç ve taleplerini de göz önünde bulundurarak, projelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

‘Yarının Teknolojisini Bugün Gerçekleştirerek’, daha modern, kullanışlı, yeşil ve doğa ile iç içe mekanlar ve yaşam alanlarını, en kaliteli malzemelerini, sektörünün duayeni olmuş, yılların tecrübeli ve kalifiye çalışanlarımızla buluşturarak, geleceğin yapılarını şimdiden şekillendirip, insanlarımızın hizmetine sunmaktayız. Sık sık çalışanlarımızı, sektörde yaşanan gelişmeler konusunda bilgilendirip gerekli Eğitimleri sağlayarak, hep daha iyiyi ve güzeli hedeflemekteyiz. Elbey Ailesinin birer ferdi olarak gördüğümüz müşterilerimize, her zaman için sözünün eri ve güvenilir, çevreye duyarlı, teknolojik gelişmeleri takip edip bünyemize katan ve kurumsal olarak sürekli kendini geliştirip ilerlemeyi şiar edinmiş bir firma olarak, yeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyoruz.

Değişime ve gelişime açık, farklı konseptlerdeki, çağdaş ve modern kentsel dönüşüm projelerini gerçekleştirip, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası yaşanan tüm süreçlerde hep ‘Müşteri Memnuniyetini’ ilke edinen profesyonel hizmet anlayışımızla, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Daima yenilikçi, girişimci ve tüm sektörlerde yaşanan gelişimleri takip eden kurumsal yapımızla, üretim kalitesini sürekli yükseltmekteyiz.
Ülkemizin yanı sıra, uluslar arası projelerde de sunduğumuz her proje ve hizmetin, bilimsel verilerle kanıtlanmış başarısı ve kalitesi, ilkeli ve prensipli hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak, firmamızı sektörün öncü kuruluşu haline getirmiştir.

A’dan Z’ye tüm hizmet üretimlerinde, birbirini tamamlayan ekibimiz ve kendisini hep yenileyip geliştiren takım çalışması ve profesyonel hizmet anlayışımızla, hizmet yolculuğumuza devam etmekteyiz.

KURUMSAL OLARAK SÜREKLİ KENDİMİZİ YENİLİYORUZ

Yaşam alanlarımızı, müşterilerimizden gelen talepleri dikkate alarak, onlarla beraber tasarlayıp, huzur veren sıcacık yuvalar inşa ediyoruz.
Mimari yapısı, en kaliteli ve kullanışlı malzemeler ve profesyonel çalışanlarımızla, geleceğin ayrıcalıklı dünyasını sunuyoruz.
Çevreci ve doğaya önem veren, uzman kadromuz ile ürettiğimiz her projede, hep daha iyiyi hedefleyen hizmet anlayışımız ile, çizgi üstü projelere inşa ederek, geleceğin teknolojisini, tüm bileşenlerimizle, halkımızın beğenisine sunuyoruz.

Dinamik şirket yapımız, kısa sürede devasa projelere imza atarak, ihtiyaç ve beklentilere en doğru çözümleri hayata geçirmektedir.
Kalite Yönetim Sistemleri’nden taviz vermeden, emin adımlarla sektöründe ilerleyen firmamız, faaliyet alanları arasında bulunan ‘Toplu Konutlar ve fabrika inşaatlarımızın yanı sıra, Çevre Düzenleme işleri, Satış ve Kiralama ve kat karşılığı yaptığımız inşaatlarla, müşterilerimize çok yönlü ve hayata değer katacak seçenekler sunmaktadır.

Elbey Beşler City, Metro City, İsra Sitesi ve Dara Projelerimizden sonra, Elbeyplatinium Projemizi, saygıdeğer halkımızın hizmetine sunacak olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar ve halen devam eden projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve yerinde görmek isteyen tüm vatandaşlarımızı, Merkez Kayapınar İlçemiz Peyas Mahallesi 601. Sokak Elbeyler Yapı F Blok Zemin Kat No: 3’de bulunan Şirket merkezimizde ağırlamaktan onur duyuyoruz.

‘Yarının Teknolojisi İnşa Edilirken, bizzat yerinde görmek istiyorum’ diyen tüm vatandaşlarımızı, Elbeyplatinium’ Projemizi görmeye davet ediyoruz’.
Diyarbakır halkının çok iyi tanıdığı, senelerdir Diyarbakır’da yaptığı yatırımlarla birçok insana istihdam olanağı sağlamış, hayır severliğiyle bilinen Elbeyler Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Elbey, şöyle devam etti: ‘Yarının Teknolojisini Üreten’ kurum olarak, hizmete girdiğimiz ilk günden bu yana, olabildiğince kaliteli, kullanışlı yaşam alanları üretmeyi şiar edindik. Daha modern, kullanışlı, yeşil ve doğa ile iç içe mekânlar ve yaşam alanlarını, en kaliteli malzemeler ile tasarlarken, hizmetlerimizin nitelikleri, gerekli kalite standartlarını sağlamaları, kurumsal olarak profesyonel hizmetleri sunarken iletişim teknolojilerini kullanmayı, sürekli gelişen teknolojiyi takip etmeyi de, hep ön planda tuttuk. Çocuklarımız için özel tasarladığımız oyun parkları ve oyun alanları ile, keyifli saatler geçirebilecekleri, onlara özel bir ortam hazırladık.

Araştırma ve geliştirme çalışmaları, bir kuruma ait marka değerini oluşturmakta oldukça önemlidir. Firma olarak, marka konumlandırma, pazarlama-satış ve teknoloji gibi kriterlerin, kurumsal bünyemize kazandırılmasında öncü kuruluş durumundayız. Markalaşmanın bir ürün ya da firmanın sektörde ki değerini yükseltebilmesi ve öngörülen şekilde konumlanmasını sağlayabilmesinin belirli koşullara ve kriterlere bağlı olduğu kararından yola çıkarak, kurumsal kültürümüzü ortaya koyan ürünlerimizin niteliklerini, her projede biraz daha geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Ayrıca, ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz müşterilerimiz ve genel anlamda halkımızdan gelen talep ve önerileri dikkate alarak, sürekli daha iyi ve kullanışlı mekânlar oluşturmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.
Çalışmalarımızı yakından görmek, kurumsal işleyişimize tanık olmak ve bizlerle tanışmak isteyen tüm vatandaşlarımız, ‘0 (533) 762 45 00 veya 0 (533) 498 91 50’ numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabileceği gibi, ‘[email protected]’ E-posta adresimize, hangi konuda bilgi almak istedikleri konusunda mesaj atarak, bizimle temasa geçebilirler. Bunun yanı sıra, ‘www.elbeyler.com’ kurumsal web sitemizden, bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ve devam eden çalışmalarımızla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler’.

ALİ İHSAN ELBEY’İ TANIYALIM:

1978 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Ali İhsan Elbey, ilimiz genelinde birçok yatırımları olan, binlerce insana istihdam olanağı sağlamış, kentimizin ekonomisine katma değer sağlamış, tanınan ve saygın bir aileye mensup.
Aktif olarak 2005 yılından bu yana siyasetin içinde olan Elbey, kısa adı DİKENT olan ‘Diyarbakır Kentsel Dönüşüm Ve Şehircilik Derneği, Diyarbakır Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Kitap okumayı ve seyahat etmeyi seven, sanatsal çalışmaları yakından takip eden Elbey’in, Gıda Toptancılığının yanı sıra, Müteahhitlik yapan Ali İhsan Elbey, Elbeyler İnşaat Yapı Sanayi Firmasının Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini icra etmekte.

ÖZEL HABER: YILMAZ ACUUYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Diğer Haberler
Avustralya Büyükelçisi’nden İyi Partili Ensarioğlu’na ziyaret Avustralya Büyükelçisi’nden İyi Partili Ensarioğlu’na ziyaret

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Diyarbakır’da gelen Avustralya Büyükelçisi Marc Innes-Brown İyi Parti Diyarbakır İl Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Avustralya Büyükelçisi Marc Innes-Brown, İyi Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu ile görüşerek Diyarbakır’ın tarihi ve kültürel zenginliği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Diyarbakır’ın güzel bir şehir olduğunu belirten Büyükelçi Marc Inners-Brown, Başkan Ensarioğlu ve ekibine başarılar dileyerek beraberinde getirdiği ve ülkesinde yetişen bir paket çay hediye ederek misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu tarafından ilgiyle karşılanan Büyükelçiye Diyarbakır’ı ve İYİ Partiyi ziyaret etmesi anısına Diyarbakır’ın önemli tarihi eserlerinin işlenmiş olduğu deri bir tablo hediye edildi.

Kendilerine yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını belirten İyi Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu, “Temas ve incelemelerde bulunmak üzere şehrimize gelen Avustralya Büyükelçisi Marc Innes-Brown partimizi de ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunması bizleri mutlu etti.

Kendilerini en iyi şekilde ağırladık. Şehrimizin tarihi ve kültürel zenginlikleri hakkında bilgi verdik. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

ÖZEL HABER:YILMAZ ACU

Ümitcan Uygun ile görüntüleri ortaya çıkan kadın adliyeye sevk edildi Ümitcan Uygun ile görüntüleri ortaya çıkan kadın adliyeye sevk edildi

Ankara’da Ümitcan Uygun ile uyuşturucu kullanırken görüntüleri ortaya çıkan Fadime Büşra G., adliyeye sevk edildi.

Aleyna Çakır’ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun ile uyuşturucu kullanırken çekilen görüntülerde yer alan Fadime Büşra G., Ankara Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Fadime Büşra G.’nin ifadesinde Ümitcan Uygun’un söylediklerini kabul etmediği öğrenildi. Ümitcan’ın pavyona sık sık gelerek yüklü miktarda hesaplar ödediğini ve o vesileyle tanıştıktan sonra arkadaş olduklarını ifade eden Büşra G., Ümitcan’ın babasının parasını harcadığını belirtti. Görüntülerin yaşandığı gün ise Ümitcan Uygun’un kızlara ‘Uyuşturucu içer misiniz?’ diye sorduğu, daha sonra cebindeki peçeteden uyuşturucuyu çıkarıp kızlara verdiği Büşra G.,’nin ifadesinde yer alan diğer iddialar oldu.

Mevlüt İşli – Erdinç Türkcan

“KORONAVİRÜSLE EN İYİ MÜCADELE EDEN ŞEHİRLERDEN BİRİYİZ” “KORONAVİRÜSLE EN İYİ MÜCADELE EDEN ŞEHİRLERDEN BİRİYİZ”

Diyarbakır’ın Sağlıktan Sorumlu İl Vali Yardımcısı Fatih Cıdıroğlu, korona virüsle mücadelede Diyarbakır’ın valilik, emniyet teşkilatı ve sağlık çalışanlarının özverili ve koordineli bir şekilde hareket etmesi sonucu vaka sayılarında azalma yaşandığını ve vatandaşlarımızın dikkat ettiği takdirde bu mücadelede başarılı olacağını söyledi.

Diyarbakır’da Sağlıktan Sorumlu İl Vali Yardımcısı Fatih Cıdıroğlu, korona virüs ile mücadele kapsamında yaptıkları çalışmalar ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

“YOĞUN TEDBİRLER SAYESİNDE VAKA SAYILARI AZALIYOR”

Mart 2020’den beri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de korona virüsle başarılı bir şekilde mücadele edildiğini belirten Vali Yardımcısı Cıdıroğlu; “Ben buraya Ağustos başında geldim. Diyarbakır’a geldiğim dönemde Diyarbakır korona virüs vaka sayısında Türkiye’de ilk 5 il arasındaydı. Bu durum bizi üzüyordu. Valimiz Münir Karaloğlu başkanlığında İl Sağlık müdürlüğü ve ekipleri, tüm sağlık çalışanlarımızın, temizlikçisinden tutun profesörüne kadar hepsi ile birlikte Ağustos ayı başından beri sıkı bir mücadele veriyoruz. Şu an geldiğimiz noktada artan vakalar, aldığımız yoğun tedbirler sayesinde azalıyor. Şu anda rakamlar istediğimiz düzeyde gidiyor. Oran olarak pozitif vaka ile tüm testlerin sonucu olarak yüzde 10 civarındayız. Geçtiğimiz günlerde sağlık bakanımızın yaptığı toplantıda il sağlık müdürümüz ile yaptığı görüşmede Diyarbakır’ın korona virüsle mücadelesinden övgüyle bahsetmiştir. Diyarbakır’ın korona virüsle mücadelede en iyi büyükşehirlerden biri olduğunu söylemiştir. Bakanımızın bize böyle övgüyle bahsetmesi bizi sevindirdi” dedi.

“ARTIK ÜZÜLMEMEK İÇİN KURALLARA DİKKAT ETMELİYİZ”

Sağlık çalışanlarının çok önemli bir görevi ifa ettiğinin altını çizen Vali Yardımcısı Cıdıroğlu; “Sağlık çalışanlarımız, bu hastalığın yayılmasına karşı canları pahasına büyük bir mücadele vermektedirler. Biz de her zaman onları desteklemekteyiz. Şu ana kadar geldiğimden beri merkezdeki hastaneler dahil tüm ilçelerdeki hastaneleri dolaşıp sağlık çalışanlarımıza moral ve motivasyon sağlamak amacıyla onları ziyaret ettik. Elimizden ne gelirse yapmaya çalıştık. Onların sıkıntılarını dinleyip sıkıntılarını dinleyip valimize gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde aktardık. Elimizden geldiğince onların sıkıntılarını gidermeye çalıştık.


Olumlu dönüşler de aldık. Gerek baş hekimlerimiz olsun, gerekse il sağlık müdürümüz olsun bize moral açısından sağlık çalışanlarının Diyarbakır’da iyi gittiğini söylüyor. Biz de hep beraber onların yanlarında olduğumuzu göstermek için yeri geldiğinde yoğun bakım korona servisini ziyaret edip elimizde bir tatlıyla onlara moral veriyoruz. Gerçekten zor bir dönemden geçiyoruz.Biz onlara sizin yanınızdayız, bu zor dönem sizi buldu ama maalesef meslek aşkıyla çalışmak zorundayız. Çünkü hepimiz sizin elinize bakıyoruz diyoruz. Sağlık çalışanlarımızdan Allah razı olsun, bizi kırmadan, halkımızı kırmadan çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu bakımdan şu an Diyarbakır’da iyiyiz. Eğer halkımız Cumhurbaşkanımızın dediği gibi maske mesafe ve hijyen kurallarına uymazsa ve kalabalık ortamlarda kalmaya devam eder ise bu hastalık bitmez. Ama son dönemlerde gelen kısıtlamalarla birlikte Vaka sayılarımızda azalma oldu. Kafeler hafta sonu akşamları kapandı ama halkımızın birbirine misafire gitme olayı biraz daha ertelenmelidir. Eğer ki bunları da kesebilirsek izole olursak ve dikkat edersek bu hastalığı Allah’ın izniyle yenmiş olacağız. Çünkü çok can kaybı var çok can kaybettik. Artık üzülmemek için bu kurallara dikkat etmeliyiz” diye konuştu.

ÖZEL HABER: SEYFETTİN EKEN

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Moskova’daki üçlü zirveyi ele aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Moskova’daki üçlü zirveyi ele aldı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon görüşmesi yaparak Moskova’da gerçekleşen Putin, Aliyev ve Paşinyan zirvesini ele aldı.

Kremlin Sarayı’ndan yapılan açıklamada Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon görüşmesi yaptığı ve Rus liderin Erdoğan’ı, Azerbaycan ve Ermenistan liderlerin katıldığı üçlü zirve konusunda bilgilendirdiği aktarıldı. Telefon görüşmesinde ayrıca Türk – Rus ateşkes kontrol merkezlerindeki oluşumlar ve koordinasyon konularının da ele alındığı belirtilirken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Dağlık Karabağ’daki sorunun çözümüne dair verilen çabalara destek verdiği ifade edildi.

Açıklamada Erdoğan ve Putin’in 2 ülke arasındaki ilişkileri de değerlendirdiği belirtilerek, “ortak aşı üretimi ve aşı kullanımına yönelik planların uygulanması da dahil olmak üzere karşılıklı ticaret hacminin arttırılması, kilit alanlarda işbirliğini genişletilmesi ve korona virüs pandemisiyle ortak mücadele gibi konulara özel önem verildi” denildi.

Erhan Altıparmak

Meclis, WhatsApp için harekete geçti Meclis, WhatsApp için harekete geçti

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “WhatsApp’la gündeme gelen dijital mecraların mevcut gizlilik politikalarıyla üçüncü taraflarla veri paylaşımını doğru bulmuyoruz” dedi.

TBMM’de basın toplantısı düzenleyen TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Yayman, komisyon olarak bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyleyerek, ortak açıklamayı okudu.

Yayman, “Son günlerde WhatsApp’ın gizlilik politikasını değiştirme ve sözleşme onayı istemesiyle kamuoyuna yansıyan gelişmeler nedeniyle Dijital Mecralar Komisyonu olarak bugün TBMM’de bir çalışma toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıda veri güvenliği, big data dediğimiz büyük veri, dijital okur yazarlık, dijital göç, ulus aşırılaşan dijital yapılar kavramları çerçevesinde komisyonumuz önemli değerlendirmelerde ve mütalaalarda bulundu. Uluslararası sözleşmeler ve anayasamızca güvence altına alınan özel hayatın gizliliği ve korunması, kişisel verilerin güvenliğinin sağlanması, şeffaf bilgilendirme, sağlıklı bilgi akışının sağlanması, hesap verilebilirlik hususlarının altını çizmek istiyoruz. Bu bağlamda WhatsApp’la gündeme gelen dijital mecraların mevcut gizlilik politikalarıyla üçüncü taraflarla veri paylaşımını doğru bulmuyoruz. Mevcut gelişmeler, ülkemizde yazılım, teknoloji ve siber güvenlik konusunda çalışmalar yapılmasının ne kadar önemli olduğunu ortaya koymuştur. Toplantımızda alınan karar gereği TBMM Genel Kurulunun faaliyetlerine başlayacağı hafta itibarıyla konunun paydaşlarını; Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Bilgi Teknoloji kurumu (BTK), mesajlaşma ve sosyal medya kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, bilim insanları komisyonumuza davet edilecektir. Toplantılar süresince konuyla ilgili yapılacak çalışmalar ve değerlendirmeler şeffaf bir şekilde Dijital Mecralar Komisyonu tarafından kamuoyuyla paylaşılacaktır. Rekabet Kurulu ve Kişisel Verilerin Korunması Kurulu’nca mevcut yasal çerçevenin vatandaşlarımıza tanıdığı hakların ihlal edilip edilmediğine yönelik yaptığı çalışmaları dikkatle izliyoruz. Kişisel verilerin korunması başta olmak üzere bireylerin dijital mecralara ait hak ve menfaatlerini koruyacak tüm adımların komisyon olarak takipçisi olacağız” diye konuştu.

“METİNA DERNEĞİ, İKİ KÖY ARASINDAKİ ARAZİ ANLAŞMAZLIĞINI BARIŞLA SONUÇLANDIRDI” “METİNA DERNEĞİ, İKİ KÖY ARASINDAKİ ARAZİ ANLAŞMAZLIĞINI BARIŞLA SONUÇLANDIRDI”

Diyarbakır’ın Çınar ilçesine bağlı Tilver ile karabudak köyü arasında 5 yıldır süren arazi sınırı anlaşmazlığı Metina Derneği’nin girişimiyle barışla sonuçlandı. Kurulduğu günden beri bölgedeki kan davalarını, husumetli aileleri barıştırarak sorunların barışla sonuçlanmasında büyük emek sarf eden Metina Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (METİNA DER), bugün de Diyarbakır’ın Çınar ilçesine bağlı Tilver ile Karabudak köyü arasındaki arazi anlaşmazlığının barışla sonuçlanmasında önemli bir rol üstlendi.

“BÖLGEDEKİ SORUNLARI BARIŞLA SONA ERDİRİYORUZ”

Bölgedeki sorunların çözüm adresi olduklarını ifade eden Metina Derneği Başkanı Aydın Pirinççioğlu; “Bugün Metina Derneği olarak iki köy arasındaki arazi anlaşmazlığının yaşandığı yere geldik.  Derneğimizin önde gelen üyeleri olarak gelerek anlaşmazlığı çözdük.
Metina demek Barış demektir. Bu konuda bütün ailemize sesleniyoruz. Lütfen aramızdaki kini nefreti bir tarafa atalım ve hep güzelliklerle kendimizi analım. İyiki Metina Derneği var. İyi ki dostlarımız var. Tilver köyü muhtarı Hikmet Kaya ve kanaat önderimiz Yusuf Durmaz’ın bu konuda büyük girişimleri oldu, onlara da bu konuda çok teşekkür ediyorum. Bu anlaşmazlığın barışla sonuçlanmasında emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

HABER: SEYFETTİN EKEN


EDİTÖRLER
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Kategori Seçin:
Kategori Seçin:

TRT Haber Haberler