• Altın
  • Dolar
  • Euro
  • İstanbul °C
  • Ankara °C

SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI: ELBEYLER YAPI İNŞAAT

SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI: ELBEYLER YAPI İNŞAAT
SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI: ELBEYLER YAPI İNŞAAT

D.BAKIR- Her geçen gün gelişen ve büyüyen Diyarbakır’da, inşaat başta olmak üzere, birçok sektörde gelişme ve ilerlemeye yaşanıyor. Bu gelişmelere paralel olarak, inşaat sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak dikkati çeken Elbeyler Yapı İnşaat, yılların bilgi birikimi, tecrübesi ve kalifiye personelleriyle, Diyarbakır’ın birçok noktasında, yeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor.

‘Ayrıcalıklı Yaşamın Yeni Adresi’ olarak, birbirinden güzel ve modern yaşam alanlarını hizmete sunan Elbeyler Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Elbey, kurumsal yapı olarak hedefleri ve bugüne kadar gerçekleştirmiş oldukları projelerle ilgili olarak şunları söyledi: ‘Hizmete girdiğimiz ilk günden itibaren, yaptığımız tüm proje ve çalışmalarımızda hep daha iyiyi ve güzeli hedefleyerek bugünlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ekip ruhuyla, dayanışma ve yardımlaşma bilinciyle, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri firmamız bünyesine kanalize ederek, halkımızın sektörel ihtiyaç ve taleplerini de göz önünde bulundurarak, projelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

‘Yarının Teknolojisini Bugün Gerçekleştirerek’, daha modern, kullanışlı, yeşil ve doğa ile iç içe mekanlar ve yaşam alanlarını, en kaliteli malzemelerini, sektörünün duayeni olmuş, yılların tecrübeli ve kalifiye çalışanlarımızla buluşturarak, geleceğin yapılarını şimdiden şekillendirip, insanlarımızın hizmetine sunmaktayız. Sık sık çalışanlarımızı, sektörde yaşanan gelişmeler konusunda bilgilendirip gerekli Eğitimleri sağlayarak, hep daha iyiyi ve güzeli hedeflemekteyiz. Elbey Ailesinin birer ferdi olarak gördüğümüz müşterilerimize, her zaman için sözünün eri ve güvenilir, çevreye duyarlı, teknolojik gelişmeleri takip edip bünyemize katan ve kurumsal olarak sürekli kendini geliştirip ilerlemeyi şiar edinmiş bir firma olarak, yeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyoruz.

Değişime ve gelişime açık, farklı konseptlerdeki, çağdaş ve modern kentsel dönüşüm projelerini gerçekleştirip, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası yaşanan tüm süreçlerde hep ‘Müşteri Memnuniyetini’ ilke edinen profesyonel hizmet anlayışımızla, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Daima yenilikçi, girişimci ve tüm sektörlerde yaşanan gelişimleri takip eden kurumsal yapımızla, üretim kalitesini sürekli yükseltmekteyiz.
Ülkemizin yanı sıra, uluslar arası projelerde de sunduğumuz her proje ve hizmetin, bilimsel verilerle kanıtlanmış başarısı ve kalitesi, ilkeli ve prensipli hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak, firmamızı sektörün öncü kuruluşu haline getirmiştir.

A’dan Z’ye tüm hizmet üretimlerinde, birbirini tamamlayan ekibimiz ve kendisini hep yenileyip geliştiren takım çalışması ve profesyonel hizmet anlayışımızla, hizmet yolculuğumuza devam etmekteyiz.

KURUMSAL OLARAK SÜREKLİ KENDİMİZİ YENİLİYORUZ

Yaşam alanlarımızı, müşterilerimizden gelen talepleri dikkate alarak, onlarla beraber tasarlayıp, huzur veren sıcacık yuvalar inşa ediyoruz.
Mimari yapısı, en kaliteli ve kullanışlı malzemeler ve profesyonel çalışanlarımızla, geleceğin ayrıcalıklı dünyasını sunuyoruz.
Çevreci ve doğaya önem veren, uzman kadromuz ile ürettiğimiz her projede, hep daha iyiyi hedefleyen hizmet anlayışımız ile, çizgi üstü projelere inşa ederek, geleceğin teknolojisini, tüm bileşenlerimizle, halkımızın beğenisine sunuyoruz.

Dinamik şirket yapımız, kısa sürede devasa projelere imza atarak, ihtiyaç ve beklentilere en doğru çözümleri hayata geçirmektedir.
Kalite Yönetim Sistemleri’nden taviz vermeden, emin adımlarla sektöründe ilerleyen firmamız, faaliyet alanları arasında bulunan ‘Toplu Konutlar ve fabrika inşaatlarımızın yanı sıra, Çevre Düzenleme işleri, Satış ve Kiralama ve kat karşılığı yaptığımız inşaatlarla, müşterilerimize çok yönlü ve hayata değer katacak seçenekler sunmaktadır.

Elbey Beşler City, Metro City, İsra Sitesi ve Dara Projelerimizden sonra, Elbeyplatinium Projemizi, saygıdeğer halkımızın hizmetine sunacak olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar ve halen devam eden projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve yerinde görmek isteyen tüm vatandaşlarımızı, Merkez Kayapınar İlçemiz Peyas Mahallesi 601. Sokak Elbeyler Yapı F Blok Zemin Kat No: 3’de bulunan Şirket merkezimizde ağırlamaktan onur duyuyoruz.

‘Yarının Teknolojisi İnşa Edilirken, bizzat yerinde görmek istiyorum’ diyen tüm vatandaşlarımızı, Elbeyplatinium’ Projemizi görmeye davet ediyoruz’.
Diyarbakır halkının çok iyi tanıdığı, senelerdir Diyarbakır’da yaptığı yatırımlarla birçok insana istihdam olanağı sağlamış, hayır severliğiyle bilinen Elbeyler Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Elbey, şöyle devam etti: ‘Yarının Teknolojisini Üreten’ kurum olarak, hizmete girdiğimiz ilk günden bu yana, olabildiğince kaliteli, kullanışlı yaşam alanları üretmeyi şiar edindik. Daha modern, kullanışlı, yeşil ve doğa ile iç içe mekânlar ve yaşam alanlarını, en kaliteli malzemeler ile tasarlarken, hizmetlerimizin nitelikleri, gerekli kalite standartlarını sağlamaları, kurumsal olarak profesyonel hizmetleri sunarken iletişim teknolojilerini kullanmayı, sürekli gelişen teknolojiyi takip etmeyi de, hep ön planda tuttuk. Çocuklarımız için özel tasarladığımız oyun parkları ve oyun alanları ile, keyifli saatler geçirebilecekleri, onlara özel bir ortam hazırladık.

Araştırma ve geliştirme çalışmaları, bir kuruma ait marka değerini oluşturmakta oldukça önemlidir. Firma olarak, marka konumlandırma, pazarlama-satış ve teknoloji gibi kriterlerin, kurumsal bünyemize kazandırılmasında öncü kuruluş durumundayız. Markalaşmanın bir ürün ya da firmanın sektörde ki değerini yükseltebilmesi ve öngörülen şekilde konumlanmasını sağlayabilmesinin belirli koşullara ve kriterlere bağlı olduğu kararından yola çıkarak, kurumsal kültürümüzü ortaya koyan ürünlerimizin niteliklerini, her projede biraz daha geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Ayrıca, ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz müşterilerimiz ve genel anlamda halkımızdan gelen talep ve önerileri dikkate alarak, sürekli daha iyi ve kullanışlı mekânlar oluşturmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.
Çalışmalarımızı yakından görmek, kurumsal işleyişimize tanık olmak ve bizlerle tanışmak isteyen tüm vatandaşlarımız, ‘0 (533) 762 45 00 veya 0 (533) 498 91 50’ numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabileceği gibi, ‘[email protected]’ E-posta adresimize, hangi konuda bilgi almak istedikleri konusunda mesaj atarak, bizimle temasa geçebilirler. Bunun yanı sıra, ‘www.elbeyler.com’ kurumsal web sitemizden, bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ve devam eden çalışmalarımızla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler’.

ALİ İHSAN ELBEY’İ TANIYALIM:

1978 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Ali İhsan Elbey, ilimiz genelinde birçok yatırımları olan, binlerce insana istihdam olanağı sağlamış, kentimizin ekonomisine katma değer sağlamış, tanınan ve saygın bir aileye mensup.
Aktif olarak 2005 yılından bu yana siyasetin içinde olan Elbey, kısa adı DİKENT olan ‘Diyarbakır Kentsel Dönüşüm Ve Şehircilik Derneği, Diyarbakır Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Kitap okumayı ve seyahat etmeyi seven, sanatsal çalışmaları yakından takip eden Elbey’in, Gıda Toptancılığının yanı sıra, Müteahhitlik yapan Ali İhsan Elbey, Elbeyler İnşaat Yapı Sanayi Firmasının Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini icra etmekte.

ÖZEL HABER: YILMAZ ACUUYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Diğer Haberler
‘BU KUTLU YOLDAN DÖNMEK YOK’ ‘BU KUTLU YOLDAN DÖNMEK YOK’

D.BAKIR- Diyarbakır Liv Suit Otel İşletmecisi ve Genel Müdürü İş adamı Ferman Zaman, ‘Rahmetlerin adeta yağmur gibi yağdığı bir mübarek Ramazan-ı Şerif’e daha kavuşmanın kıvancını yaşadıklarını’ belirtti.

 

Liv Suit Otel İşletmecisi ve Genel Müdürü İş adamı Ferman Zaman, Mübarek Ramazan-ı Şerif dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında şunları söyledi: ‘Mübarek Ramazan Ayı, Ramazan ayı, kırgınlık ve dargınlıkların sona erdiği, kutlu zaman bir zaman dilimidir. Cenabı Rabbim, bizler bir kez daha Recep, Şaban ve Ramazan aylarıyla, bu nadide günlerin beraberinde getirdiği kutla kandil gecelerine kavuşturdu.

 

Gerek ülkemiz ve gerekse bütün dünya insanları, oldukça zorlu bir sınavdan geçmekteyiz. Ülkemizin yanı sıra, dünya genelinde vefat ve bulaşıcı pandemi vaka sayılarının hızlı bir artış trendine girdiğini, üzülerek gözlemlemekteyiz. Bireysel ve çevre temizliğine önem göstermemiz, sadece kendimiz değil, bütün sevdiklerimizin hayatı açısından önem taşıyor. Temas, maske, mesafe ve hijyen hususlarına, son derece önem göstermemiz gerekiyor. Yüce Allah’a dualar ve niyazlar ederek, aziz milletimiz başta olmak üzere, dünyada etkili olan ve can almaya devam eden, bulaşıcı pandemiden kurtulmayı dilyoruz. Cenab-ı Allah; başta ülkemiz olmak üzere, bu kutlu maneviyat ikliminde, bütün İslam Alemi’nin birlik ve beraberliğini muhafaza etmemizi nasip buyursun.

 

On bir Ayın Sultanı Şehri Ramazan, geçmişe dönük bir muhasebe yaparak, bugüne yaptığımız yanlışlarla yüzleşip, bu yanlışlarla bir daha düşmemek noktasında bir fırsat teşkil etmektedir. Saygıdeğer halkımız ve tüm İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Ayını en halisane duygularımla kutlar, bu mukaddes günlerin, başta aziz milletimiz olmak üzere, bütün dünyada, sağlık, mutluluk ve esenliklere vesile olmasını, Yüce Rabbim’den niyaz ederim’.

Başkan Çavuşoğlu: Otizm eksiklik değil farkındalıktır Başkan Çavuşoğlu: Otizm eksiklik değil farkındalıktır

Diyarbakır’da Dünya Otizm Farkındalık Günü yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe katılan, Güneydoğu Down Sendromu Derneği Başkanı İrfan Çavuşoğlu, otizmin eksiklik olmadığını, farkındalık olduğunu söyledi.

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık günü, Diyarbakır’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Diyarbakır’da Güneydoğu Down Sendromu Derneği, sivil toplum kuruluşları ile Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Dire Başkanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Dünya Otizm Farkındalık Gününe dikkat çekmek amacıyla farkındalık yürüyüş düzenlendi.

Sümer Park Ortak Yaşam Alanında başlayan farkındalık yürüyüşü Diyarbakır Valiliği binasının önüne son bulurken, valilik önünde otizmli ve engelli çocukları karşılayan Vali Münir Karaloğlu, otizmli çocuklar ile engelli bireylerle beraber Anıt Park içerisine kadar yapılan yürüyüşe katılarak destek verdi.

Etkinlikte konuşan Vali Karaloğlu, Diyarbakır’da da bir farkındalık oluşturmak gayesiyle bu etkinliği yaptıklarını söyledi. Vali Karaloğlu, “Otizm bir eksiklik değil, ayrıcalıklı bir farkındalık ve aslında otizmli yavrularımızı erken teşhis edebilirsek, onlara doğru ve özel bir eğitim sağlayabilirsek ve toplumsal farkındalığı da artırabilirsek bu yavrularımızdan yarın dünyayı değiştirecek dahiler çıkabilir. Bunun dünyada birçok örneği var.

İşte Albert Einstein’ın, Newton’un, Mozart’ın ve Steve Jobs’un otizmli olduğu söyleniyor. Onlar erken teşhis, doğru ve özel eğitim ile farkındalıkla dünyayı değiştirecek bilimsel ve sanatsal faaliyetlerde insanlığı çok şey katmışlardır.

Bizde otizmli yavrularımızı, hem ailelere hem de biz topluma Allah’ın imtihanıdır, onların bu farkındalığını fark eder, o farkındalıklarına uygun davranırsak inşallah onlarda içerisinde bulundukları topluma daha faydalı bireyler haline getirebiliriz” diye konuştu.

Günün anlamına hitaben bir açıklama yapan Güneydoğu Down Sendromu Derneği Başkanı İrfan Çavuşoğlu, “Çocuklar da farkındalığı hissettirmek amacıyla buradalar.

Güneydoğu Down Sendromu Derneği olarak engelli vatandaşlarımızın hayatın her alanında yer almalarını sağlamak ve önlerindeki engelleri ortadan kaldırmak için hak temelli hizmet anlayışını esas alıyoruz. Otizmin hastalık değil farklılıktır. Siz de otizmi fark edin görmezden gelmeyin” dedi.

Mısır: “Ever Given gemisi kanalı en az 1 milyar dolar zarara uğrattı” Mısır: “Ever Given gemisi kanalı en az 1 milyar dolar zarara uğrattı”

Mısır Süveyş Kanalı İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Süveyş Kanalı’nı tıkayan ve gemi trafiğini durduran Ever Given gemisinin kanala en az 1 milyar dolar zarara neden olduğunu duyurdu.

Süveyş Kanalı’nda 6 gün boyunca gemi trafiğine engel olan Japon Shoei Kisen Kaisha şirketine ait 200 bin tonluk konteyner gemisi Ever Given, kanal önemli maddi zarar uğraştı. Mısır Süveyş Kanalı İdaresi Başkanlığı, yaşanan olayda geminin kanala maddi zararının en az 1 milyar dolar olduğunu açıkladı. Süveyş Kanalı İdaresi Başkanı Usame Rabie yaptığı açıklamada, “Yaşanan tıkanma nedeniyle Mısır, günlük 12 ila 15 milyon dolar maddi zarar etti. Yapılan soruşturma sonucu zararı kimin karşılayacağı belirlenecek” ifadelerini kullandı. Rabie, soruşturmanın önemi vurgulayarak, geminin kara kutusunun geminin ilk sıkıştığı andan yüzdürüldüğü ana kadar ayrıntıları ortaya çıkaracağını söyledi. Süveyş Kanalı İdaresi Başkanı Rabie, “Tazminat ödenmesi gerekiyor, çünkü tazminat ülkenin hakkıdır. Bu olay, Mısır’ın itibarına zarar verdi” ifadesini kullandı.

23 Mart’ta karaya oturan gemi sadece Mısır’a değil küresel ticarette büyük zarara yol açmıştı. Dev geminin kanalı tıkamasının ardından kanalda gemi trafiği oluşmuş ve 450 gemi, Ever Given gemisinin yüzdürülerek rotalarına devam etmeyi beklemişti. Ever Given’ın hareket ettirilmesinin ardından kanalda trafik yeniden başlamıştı.

Hocazade ve Avcıl’dan İşadamı Balıkçı’ya nezaket ziyareti Hocazade ve Avcıl’dan İşadamı Balıkçı’ya nezaket ziyareti

Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılar Yardım Vakfı Genel Başkanı Cengiz Hocazade ve Diyarbakır İl Başkanı Arzu Avcıl’dan SRC Yapı İnşaat .Ltd.Şti. Aş.Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Sinan Balıkçı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılar Yardım Vakfı Genel Başkanı Cengiz Hocazade ve Diyarbakır İl Başkanı Arzu Avcıl ziyarette vakıflarının çalışmaları hakkında Sinan Balıkçı ile fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret esnasında Hocazade ve Avcıl beraberlerinde getirdikleri plaket ve çiçeği Sinan Balıkçı’ya taktim etti.

Sinan Balıkçı ise Hocazade ve Balıkçı’ya ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Balıkçı, “Sayın vakıf başkanlarımız Cengiz Hocazade ve Arzu Avcıl gibi değerli vatanına milletine bayrağına sadık insanlara kapımız her zaman açıktır.

Ziyaretleri bizleri çok mutlu etti. Diyarbakırımız güzel bir şehirdir sahabeler ve peygamberler şehridir bizler için misafirler başımızın tacıdır. Misafirlerimizin getirdiği çiçek ve plaket içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Fatih Erbakan Diyarbakır’da coşkuyla karşılandı Fatih Erbakan Diyarbakır’da coşkuyla karşılandı

Yeniden Refah Partisi Mardin İl Kongresi’ne katılmak için Diyarbakır Havalimanına iniş yapan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından coşkuyla karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Diyarbakır İl Başkanı Ali Erdem ve yönetim kurulu üyelerinin aralarında bulunduğu kalabalık Genel Başkanları Fatih Erbakan’ı Mardin’e kadar yalnız bırakmadı.

Büyük bir coşkunun yaşandığı Yeniden Refah Partisi Mardin İl Kongresi’nde adeta Diyarbakır rüzgarı da esti. Genel Başkanları Fatih Erbakan’ı yalnız bırakmayan Diyarbakırlı vatandaşlara teşekkür eden

 Yeniden Refah Partisi Diyarbakır İl Başkanı Ali Erdem, “Bizleri yalnız bırakmayan sevgili Diyarbakırlı Yeniden Refah Partili kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan, Mardin’de partisinin 2. Olağan Kongresine katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a Genel Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Sacit Günbey , Naim Öztürk, Doğan Bekin, Erkan İlyas Helvacı, çok sayıda MKYK üyesi eşlik etti.

Kongrede konuşan Erbakan, partilerinin kuruluşundan bu yana kısa sürede çok mesafe katettiklerini ifade etti.

Artuklu Üniversitesi Vali Kılıçlar Salonu’nda yapılan kongrede konuşan Erbakan, “Biz Mardinlileri seviyoruz. Erbakan hocamız Mardinlileri seviyordu. Mardinliler de Erbakan hocamızı seviyordu. Bu kadar kısa sürede, bu kadar uzun mesafe kat etmemiz Mardin’de şu muazzam coşkulu toplulukla il kongremizi yapmamız davamızın bereketidir, Cenabı Allah’ın yardımıdır ve Milli Görüşün bereketidir.

Cenab-ı Allah bizleri bu istikametten bu hak davadan ayırmasın. Milletimize, Mardin’e, ülkemize, İslam alemine, bütün insanlığa faydalı olmayı, hayırlı hizmetler yapmayı, mazlumların, ezilenlerin derdine derman olmayı nasip eylesin inşallah dedi. Herkesin hiçbir ayrım gözetmeksizin saadet ve selametini hedefleyen anlayışla geliyoruz.” dedi.

Bölgenin en önemli sorunun işsizlik ve geçim sıkıntısı olduğunu söyleyen Erbakan, konuşmasına şöyle devam etti: “Sağlık alanında Türkiye eskiden beridir iyi bir noktada ve sağlıkta pandemi sürecinde de büyük başarılar gösterildi. Ama hayatta kalanlar bu sefer ekonomi olarak çöktü. 2020 yıllında Türkiye’de 99 bin 588 esnaf dükkanını kapattı. 40 bin 735 şirket kapandı.

Milyonlarca insan demektir bu. Böyle bir noktada esnafın kredi taksitlerinin en az 1 yıl ertelenmesi lazım. O kredi borcunun faizinin, hiç değilse yarısının devlet tarafından karşılanması lazım. Esnafa doğrudan nakit desteğinin artırılarak sürdürülmesi lazım. Esnafın su, doğal gaz, elektrik ve SGK borcunun mutlaka faizsiz şekilde en az 1 yıl ertelenmesi lazım. Kısa çalışma ödeneğinin de en az 6 ay daha devam ettirilmesi lazım.”

ÖZEL HABER:YILMAZ ACU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 20’nci Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Mehmet Bozkuş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 20’nci Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Mehmet Bozkuş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 20’nci Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Mehmet Bozkuş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

İş adamı Kemal Sinanlı MÜSİAD Başkanlığına seçilen Mehmet Bozkuş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirten İşadamı Kemal Sinanlı, “MÜSİAD şehrimizin için en önemli sivil toplum kuruluşlarımızından biridir.

Bu kapsamda MÜSİAD başkanlığına seçilen Sayın Mehmet Bozkuş kardeşimizi ziyaret etme gereksinimini hissettik. Kendileri için gerek yurt dışında gerek yurt içinde elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Gençlerimizin önünü açalım, bu kapsamda genç kardeşimiz Mehmet Bozkuş’a her zaman desteğimiz olacaktır.

Diyarbakırımız insanlık şehridir ve MÜSİAD ile bu kutsal şehrimize neler yapabiliriz, şehrimize ne katkı sunarızı konuştuk. Ben inanıyorum ki Mehmet kardeşimiz güzel hizmetler yapacaktır. Bizlerde kendisine destek olarak el birliği ile güzel hizmetler yapacağız. Allah utandırmasın hayırlara vesile olsun inşallah. Kapım kendisine ardına kadar açıktır.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun desteğim olacaktır. İlgi alakadarından dolayı başkan Mehmet beye çok teşekkür ederim. Sayın Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza yeni görevlerinde nice başarılar diliyor, şehrimiz için fayda sağlamalarını temenni ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mehmet Bozkuş ise, “Değerli ağabeyimiz sayın Kemal Sinanlı beyin bizlere yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok memnun olduk.

Sağolsunlar kendi birikimlerinden faydalanacağız inşallah. Ziyaret esnasında  güzel bir sohbetimiz oldu.  Allah kısmet ederse çok güzel projelerimiz olacaktır. desteklerinden dolayı Sayın Kemal Sinanlı beye teşekkür ederim” dedi.

ÖZEL HABER:YILMAZ ACU


EDİTÖRLER
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Kategori Seçin:
Kategori Seçin:

TRT Haber Haberler