• Altın
  • Dolar
  • Euro
  • İstanbul °C
  • Ankara °C

İNSAN SAĞLIĞINA ADANMIŞ BİR ÖMÜR:DR.CİHAN TEKİN

İNSAN SAĞLIĞINA ADANMIŞ BİR ÖMÜR:DR.CİHAN TEKİN
İNSAN SAĞLIĞINA ADANMIŞ BİR ÖMÜR:DR.CİHAN TEKİN

D.BAKIR- Göreve atandığı günden bu yana, sergilediği başarılı performansla, dikkatleri üzerine çeken Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, gerek vatandaşların ve gerekse Sağlık teşkilatında görev yapan tüm çalışanların haklı takdirini kazandı.

2019 yılının Aralık ayında başladığı görevinde, mesai kavramı gözetmeksizin çaba harcayan Dr. Cihan Tekin, mevcut sorunlara kalıcı ve köklü çözümler üretmek için ekibiyle birlikte kolları sıvayarak, başlattığı çok yönlü çalışmalarına devam etmekte.

Dini, dili, ırkı ve dünya görüşü ne olursa olsun, kapısını herkese açık tutan Dr. Cihan Tekin, tüm personelleriyle, vatandaşlarımıza en üst düzeyde sağlık hizmetleri sunabilmek için çaba harcıyor.

Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm kurum ve kuruluşların müdür ve yöneticileriyle sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunan, zaman zaman da sahaya inerek, hastaneler ve sağlık hizmeti sunan tüm kurumları ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen Dr. Cihan Tekin ve kurmay kadrosunun azimli çalışmaları sonucu, Diyarbakır’da sağlık sorunları asgariye indi.


Hastalar ve hasta yakınları, yapılan çok yönlü çalışmalardan bir hayli memnun kalırken, Dr. Cihan Tekin’in sorunlara kalıcı ve köklü çözümler üretme noktasında gösterdiği samimi gayretler ve çabaların takdire şayan olduğu belirtiliyor.

Özellikle bulaşıcı pandemi (KOVİD 19) sürecinde, hizmet akışının akmaması ve olabildiğince daha geniş bir kitleye hitap etmesi hususunda, sürekli olarak hastane yöneticileriyle irtibat halinde olan, hastaların tedavi süreçlerini yakından takip eden Dr. Cihan Tekin, bu konuda da son derece başarılı bir sınav verdi.

‘İnsan merkezli yaklaşımla birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde koruyabilmek, sağlık sorunlarına zamanında, uygun ve etkili çözümleri sunabilmek şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin sağlık hakkına kolayca eriştiği bir Diyarbakır hedefine ulaşma vizyonuyla çalışmalarımıza geniş kapsamlı bir şekilde devam ediyoruz’ diyen Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, ekibiyle beraber çalışmalarına devam ediyor.

Adanmışlık ruhuyla çıktığı hizmet yolculuğunda, ‘Her gün üzerine katarak ilerleme’ düsturuyla, Sağlık kurumlarının daha verimli ve kaliteli hizmet sunabilmelerine zemin hazırlayan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin ve tüm kurum çalışanları, ‘İnsan’ odaklı çalışmalarıyla, mevcut sorunları birer birer aşıyorlar.

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, Sağlık Hizmetleri Başkanlığı, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı, Personel Hizmetleri ve Destek Hizmetleri Daire Başkanları, Başkan Yardımcılarının yanı sıra, İlçe Sağlık Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı tüm çalışanlarla, Diyarbakır Merkez ve bağlı tüm ilçelerinde hizmet standardı ve kalitesinin her geçen gün daha ileri gitmesi hususunda, sık sık brifing alan, toplantılar düzenleyerek, hastane ziyaretlerinde personellerin yanı sıra, hastalar ve yakınlarıyla görüşen Dr. Cihan Tekin’in bu gayretleri kısa zaman zarfında meyvelerini vererek, hizmet kalitesinin daha dart artmasını sağladı.

Hastanelerin başhekimleri, müdür ve idarecileriyle de sürekli temas halinde olan Dr. Cihan Tekin, ekibiyle beraber sık sık saha çalışmalarında bulunurken, özellikle bulaşıcı pandemi sürecinde de, başarılı bir grafik sergiledi.

SAĞLIKTA BEYAZ DEVRİM GERÇEKLEŞTİ

Göreve atandığında, Diyarbakır Sağlık Hizmetlerinde devrim yapacaklarını belirten Dr. Cihan Tekin, gerçekten de, birbiri ardına başarılı projelere imza attı.

‘Diyarbakır’da hayırlı ve güzel hizmetler yapmak için kolları sıvadık’ diyerek görevine başlayan Dr. Cihan Tekin, şunları söyledi: ‘Diyarbakır halkına hak ettiği hizmeti yapacağız. Diyarbakır, en iyi hizmeti almaya layık bir millettir. Tüm halkımıza eşit derecede hizmet edeceğiz. Hiç kimsenin kamu zararı oluşturmasına müsaade etmem. Bu noktada kimsenin milletimin alması gereken hizmetin önüne geçmesine müsaade etmem. Bu benim ne tavrıma ne de tarzıma uymaz. Diyarbakır halkının gönlü rahat olsun. Ben daha önce de görev yaptığım yerlerde devletime ve milletime hizmeti ön planda tuttum. Bugüne kadar devletimin ve milletimin tek bir kuruşuna halel getirmedim, bundan sonra da buna müsaade etmem.”

Dr. Tekin; ‘Biz liyakate, ehliyete ve sadakate önem veren insanlarız. Bu liyakat, ehliyet ve sadakat şahıslara değil devletimize ve milletimize olan bağlılıklardır. Bu doğrultuda düşünen, hizmet verecek herkesin başımızın üzerinde yeri var, bu arkadaşlarımızla devam edeceğiz. Bu mantığın dışında olanlarla da bizim bir arada bulunmamız mümkün değil. Devletimin milletime hizmet için gönderdiklerini israf edenler hakkında da tespitlerimiz doğrultusunda gereken neyse yapacağız’ dedi.

Çeyrek asra yakın bir süredir devlete ve millete hizmet ettiğini ifade eden Dr. Tekin; ‘23 yıldır bu sektörde milletime ve devletime hizmet ediyorum. Bu millet Kurtuluş Savaşı’nda sırt sırta kan döktü. Bu topraklar bizim için kutsaldır.

El birliği ve gönül birliğiyle, elimizden gelen en iyi hizmeti, mesai kavramı gözetmeksizin sarf ederek, bütün halkımıza en üst düzeyde hizmet sunacağız inşallah.

Kimsenin kamu zararı oluşturmasına müsaade etmem. Bu noktada kimsenin milletimin alması gereken hizmetin önüne geçmesine müsaade etmem. Bu benim ne tavrıma ne de tarzıma uymaz. Diyarbakır halkının gönlü rahat olsun. Ben daha önce de görev yaptığım yerlerde devletime ve milletime hizmeti ön planda tuttum. Bugüne kadar devletimin ve milletimin tek bir kuruşuna halel getirmedim, bundan sonra da buna müsaade etmem. Bu saatten sonra da aynı hizmetleri yürüteceğime ve Diyarbakır halkına hizmet edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın’ şeklinde duygularını dile getirdi.


DİYARBAKIR HALKI EN İYİ HİZMETİ ALMAYA LAYIKTIR”

Diyarbakır halkının hak ettiği hizmeti en iyi şekilde yerine getireceğini belirten Dr. Tekin, “Devletimin milletime hizmet için gönderdiklerini israf ederek, çarçur edenler hakkında da soruşturma neticesinde bir şey olursa gerekeni yaparız. . Biz vatanımız ve milletimize hizmet noktasında elimizden gelen tüm gayreti gösteririz. Diyarbakır halkının en iyi hizmeti almaya hakkı vardır. Bu doğrultuda gerek ben gerekse de çalışma arkadaşlarımız her türlü gayreti sarf edeceğimize Diyarbakır halkı emin olsun. Kamu zararı oluşturan veya hizmetin aksamasına sebep olanlar varsa onlarla asla çalışmayacağız. Bunun haricinde Diyarbakır halkına fedakâr bir şekilde hizmet eden arkadaşlarla devam edeceğiz’ dedi.

‘Ayrıca, haksız ve hukuksuz işlemler bu konuda tavrımız çok nettir. Elimizden gelen her türlü gayreti sarf etmek için buradayız. Devletimin ve milletimin aleyhinde olan hiçbir şeye müsaade etmem’ diyen Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, sözlerini şöyle tamamladı: ‘Bu konuda son derece karlı ve netim. Benim ve çoluk çocuğumun kursağından bir tek kuruş haram lokma geçmedi.

Rabbim bundan sonra da nasip etmesin inşallah’.

DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. CİHAN TEKİN’İN ÖZGEÇMİŞİ

1971 yılında Elazığ’da dünyaya geldi. 1996 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden, 2015 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans Programından mezun oldu.

Konya ve Elazığ illerimizde Sağlık Ocağı Tabipliği, Acil Sağlık Hizmetleri Ambulans Hekimliği ve Acil Servis Hekimliği yaptı. 2007 – 2010 yılları arasında Elazığ İl Sağlık Müdür Yardımcısı, 2010-2011 yılları arasında Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü, 2011-2012 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Müşavirliği, 2012-2017 yılları arasında Muğla İl Sağlık Müdürlüğü, 2017-2019 yılları arasında Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

2019 yılı Aralık ayından itibaren Diyarbakır İl Sağlık Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ÖZEL HABER: YILMAZ ACUUYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Diğer Haberler
‘BU KUTLU YOLDAN DÖNMEK YOK’ ‘BU KUTLU YOLDAN DÖNMEK YOK’

D.BAKIR- Diyarbakır Liv Suit Otel İşletmecisi ve Genel Müdürü İş adamı Ferman Zaman, ‘Rahmetlerin adeta yağmur gibi yağdığı bir mübarek Ramazan-ı Şerif’e daha kavuşmanın kıvancını yaşadıklarını’ belirtti.

 

Liv Suit Otel İşletmecisi ve Genel Müdürü İş adamı Ferman Zaman, Mübarek Ramazan-ı Şerif dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında şunları söyledi: ‘Mübarek Ramazan Ayı, Ramazan ayı, kırgınlık ve dargınlıkların sona erdiği, kutlu zaman bir zaman dilimidir. Cenabı Rabbim, bizler bir kez daha Recep, Şaban ve Ramazan aylarıyla, bu nadide günlerin beraberinde getirdiği kutla kandil gecelerine kavuşturdu.

 

Gerek ülkemiz ve gerekse bütün dünya insanları, oldukça zorlu bir sınavdan geçmekteyiz. Ülkemizin yanı sıra, dünya genelinde vefat ve bulaşıcı pandemi vaka sayılarının hızlı bir artış trendine girdiğini, üzülerek gözlemlemekteyiz. Bireysel ve çevre temizliğine önem göstermemiz, sadece kendimiz değil, bütün sevdiklerimizin hayatı açısından önem taşıyor. Temas, maske, mesafe ve hijyen hususlarına, son derece önem göstermemiz gerekiyor. Yüce Allah’a dualar ve niyazlar ederek, aziz milletimiz başta olmak üzere, dünyada etkili olan ve can almaya devam eden, bulaşıcı pandemiden kurtulmayı dilyoruz. Cenab-ı Allah; başta ülkemiz olmak üzere, bu kutlu maneviyat ikliminde, bütün İslam Alemi’nin birlik ve beraberliğini muhafaza etmemizi nasip buyursun.

 

On bir Ayın Sultanı Şehri Ramazan, geçmişe dönük bir muhasebe yaparak, bugüne yaptığımız yanlışlarla yüzleşip, bu yanlışlarla bir daha düşmemek noktasında bir fırsat teşkil etmektedir. Saygıdeğer halkımız ve tüm İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Ayını en halisane duygularımla kutlar, bu mukaddes günlerin, başta aziz milletimiz olmak üzere, bütün dünyada, sağlık, mutluluk ve esenliklere vesile olmasını, Yüce Rabbim’den niyaz ederim’.

Başkan Çavuşoğlu: Otizm eksiklik değil farkındalıktır Başkan Çavuşoğlu: Otizm eksiklik değil farkındalıktır

Diyarbakır’da Dünya Otizm Farkındalık Günü yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe katılan, Güneydoğu Down Sendromu Derneği Başkanı İrfan Çavuşoğlu, otizmin eksiklik olmadığını, farkındalık olduğunu söyledi.

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık günü, Diyarbakır’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Diyarbakır’da Güneydoğu Down Sendromu Derneği, sivil toplum kuruluşları ile Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Dire Başkanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Dünya Otizm Farkındalık Gününe dikkat çekmek amacıyla farkındalık yürüyüş düzenlendi.

Sümer Park Ortak Yaşam Alanında başlayan farkındalık yürüyüşü Diyarbakır Valiliği binasının önüne son bulurken, valilik önünde otizmli ve engelli çocukları karşılayan Vali Münir Karaloğlu, otizmli çocuklar ile engelli bireylerle beraber Anıt Park içerisine kadar yapılan yürüyüşe katılarak destek verdi.

Etkinlikte konuşan Vali Karaloğlu, Diyarbakır’da da bir farkındalık oluşturmak gayesiyle bu etkinliği yaptıklarını söyledi. Vali Karaloğlu, “Otizm bir eksiklik değil, ayrıcalıklı bir farkındalık ve aslında otizmli yavrularımızı erken teşhis edebilirsek, onlara doğru ve özel bir eğitim sağlayabilirsek ve toplumsal farkındalığı da artırabilirsek bu yavrularımızdan yarın dünyayı değiştirecek dahiler çıkabilir. Bunun dünyada birçok örneği var.

İşte Albert Einstein’ın, Newton’un, Mozart’ın ve Steve Jobs’un otizmli olduğu söyleniyor. Onlar erken teşhis, doğru ve özel eğitim ile farkındalıkla dünyayı değiştirecek bilimsel ve sanatsal faaliyetlerde insanlığı çok şey katmışlardır.

Bizde otizmli yavrularımızı, hem ailelere hem de biz topluma Allah’ın imtihanıdır, onların bu farkındalığını fark eder, o farkındalıklarına uygun davranırsak inşallah onlarda içerisinde bulundukları topluma daha faydalı bireyler haline getirebiliriz” diye konuştu.

Günün anlamına hitaben bir açıklama yapan Güneydoğu Down Sendromu Derneği Başkanı İrfan Çavuşoğlu, “Çocuklar da farkındalığı hissettirmek amacıyla buradalar.

Güneydoğu Down Sendromu Derneği olarak engelli vatandaşlarımızın hayatın her alanında yer almalarını sağlamak ve önlerindeki engelleri ortadan kaldırmak için hak temelli hizmet anlayışını esas alıyoruz. Otizmin hastalık değil farklılıktır. Siz de otizmi fark edin görmezden gelmeyin” dedi.

Mısır: “Ever Given gemisi kanalı en az 1 milyar dolar zarara uğrattı” Mısır: “Ever Given gemisi kanalı en az 1 milyar dolar zarara uğrattı”

Mısır Süveyş Kanalı İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Süveyş Kanalı’nı tıkayan ve gemi trafiğini durduran Ever Given gemisinin kanala en az 1 milyar dolar zarara neden olduğunu duyurdu.

Süveyş Kanalı’nda 6 gün boyunca gemi trafiğine engel olan Japon Shoei Kisen Kaisha şirketine ait 200 bin tonluk konteyner gemisi Ever Given, kanal önemli maddi zarar uğraştı. Mısır Süveyş Kanalı İdaresi Başkanlığı, yaşanan olayda geminin kanala maddi zararının en az 1 milyar dolar olduğunu açıkladı. Süveyş Kanalı İdaresi Başkanı Usame Rabie yaptığı açıklamada, “Yaşanan tıkanma nedeniyle Mısır, günlük 12 ila 15 milyon dolar maddi zarar etti. Yapılan soruşturma sonucu zararı kimin karşılayacağı belirlenecek” ifadelerini kullandı. Rabie, soruşturmanın önemi vurgulayarak, geminin kara kutusunun geminin ilk sıkıştığı andan yüzdürüldüğü ana kadar ayrıntıları ortaya çıkaracağını söyledi. Süveyş Kanalı İdaresi Başkanı Rabie, “Tazminat ödenmesi gerekiyor, çünkü tazminat ülkenin hakkıdır. Bu olay, Mısır’ın itibarına zarar verdi” ifadesini kullandı.

23 Mart’ta karaya oturan gemi sadece Mısır’a değil küresel ticarette büyük zarara yol açmıştı. Dev geminin kanalı tıkamasının ardından kanalda gemi trafiği oluşmuş ve 450 gemi, Ever Given gemisinin yüzdürülerek rotalarına devam etmeyi beklemişti. Ever Given’ın hareket ettirilmesinin ardından kanalda trafik yeniden başlamıştı.

Hocazade ve Avcıl’dan İşadamı Balıkçı’ya nezaket ziyareti Hocazade ve Avcıl’dan İşadamı Balıkçı’ya nezaket ziyareti

Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılar Yardım Vakfı Genel Başkanı Cengiz Hocazade ve Diyarbakır İl Başkanı Arzu Avcıl’dan SRC Yapı İnşaat .Ltd.Şti. Aş.Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Sinan Balıkçı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılar Yardım Vakfı Genel Başkanı Cengiz Hocazade ve Diyarbakır İl Başkanı Arzu Avcıl ziyarette vakıflarının çalışmaları hakkında Sinan Balıkçı ile fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret esnasında Hocazade ve Avcıl beraberlerinde getirdikleri plaket ve çiçeği Sinan Balıkçı’ya taktim etti.

Sinan Balıkçı ise Hocazade ve Balıkçı’ya ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Balıkçı, “Sayın vakıf başkanlarımız Cengiz Hocazade ve Arzu Avcıl gibi değerli vatanına milletine bayrağına sadık insanlara kapımız her zaman açıktır.

Ziyaretleri bizleri çok mutlu etti. Diyarbakırımız güzel bir şehirdir sahabeler ve peygamberler şehridir bizler için misafirler başımızın tacıdır. Misafirlerimizin getirdiği çiçek ve plaket içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Fatih Erbakan Diyarbakır’da coşkuyla karşılandı Fatih Erbakan Diyarbakır’da coşkuyla karşılandı

Yeniden Refah Partisi Mardin İl Kongresi’ne katılmak için Diyarbakır Havalimanına iniş yapan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından coşkuyla karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Diyarbakır İl Başkanı Ali Erdem ve yönetim kurulu üyelerinin aralarında bulunduğu kalabalık Genel Başkanları Fatih Erbakan’ı Mardin’e kadar yalnız bırakmadı.

Büyük bir coşkunun yaşandığı Yeniden Refah Partisi Mardin İl Kongresi’nde adeta Diyarbakır rüzgarı da esti. Genel Başkanları Fatih Erbakan’ı yalnız bırakmayan Diyarbakırlı vatandaşlara teşekkür eden

 Yeniden Refah Partisi Diyarbakır İl Başkanı Ali Erdem, “Bizleri yalnız bırakmayan sevgili Diyarbakırlı Yeniden Refah Partili kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan, Mardin’de partisinin 2. Olağan Kongresine katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a Genel Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Sacit Günbey , Naim Öztürk, Doğan Bekin, Erkan İlyas Helvacı, çok sayıda MKYK üyesi eşlik etti.

Kongrede konuşan Erbakan, partilerinin kuruluşundan bu yana kısa sürede çok mesafe katettiklerini ifade etti.

Artuklu Üniversitesi Vali Kılıçlar Salonu’nda yapılan kongrede konuşan Erbakan, “Biz Mardinlileri seviyoruz. Erbakan hocamız Mardinlileri seviyordu. Mardinliler de Erbakan hocamızı seviyordu. Bu kadar kısa sürede, bu kadar uzun mesafe kat etmemiz Mardin’de şu muazzam coşkulu toplulukla il kongremizi yapmamız davamızın bereketidir, Cenabı Allah’ın yardımıdır ve Milli Görüşün bereketidir.

Cenab-ı Allah bizleri bu istikametten bu hak davadan ayırmasın. Milletimize, Mardin’e, ülkemize, İslam alemine, bütün insanlığa faydalı olmayı, hayırlı hizmetler yapmayı, mazlumların, ezilenlerin derdine derman olmayı nasip eylesin inşallah dedi. Herkesin hiçbir ayrım gözetmeksizin saadet ve selametini hedefleyen anlayışla geliyoruz.” dedi.

Bölgenin en önemli sorunun işsizlik ve geçim sıkıntısı olduğunu söyleyen Erbakan, konuşmasına şöyle devam etti: “Sağlık alanında Türkiye eskiden beridir iyi bir noktada ve sağlıkta pandemi sürecinde de büyük başarılar gösterildi. Ama hayatta kalanlar bu sefer ekonomi olarak çöktü. 2020 yıllında Türkiye’de 99 bin 588 esnaf dükkanını kapattı. 40 bin 735 şirket kapandı.

Milyonlarca insan demektir bu. Böyle bir noktada esnafın kredi taksitlerinin en az 1 yıl ertelenmesi lazım. O kredi borcunun faizinin, hiç değilse yarısının devlet tarafından karşılanması lazım. Esnafa doğrudan nakit desteğinin artırılarak sürdürülmesi lazım. Esnafın su, doğal gaz, elektrik ve SGK borcunun mutlaka faizsiz şekilde en az 1 yıl ertelenmesi lazım. Kısa çalışma ödeneğinin de en az 6 ay daha devam ettirilmesi lazım.”

ÖZEL HABER:YILMAZ ACU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 20’nci Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Mehmet Bozkuş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 20’nci Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Mehmet Bozkuş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 20’nci Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Mehmet Bozkuş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

İş adamı Kemal Sinanlı MÜSİAD Başkanlığına seçilen Mehmet Bozkuş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirten İşadamı Kemal Sinanlı, “MÜSİAD şehrimizin için en önemli sivil toplum kuruluşlarımızından biridir.

Bu kapsamda MÜSİAD başkanlığına seçilen Sayın Mehmet Bozkuş kardeşimizi ziyaret etme gereksinimini hissettik. Kendileri için gerek yurt dışında gerek yurt içinde elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Gençlerimizin önünü açalım, bu kapsamda genç kardeşimiz Mehmet Bozkuş’a her zaman desteğimiz olacaktır.

Diyarbakırımız insanlık şehridir ve MÜSİAD ile bu kutsal şehrimize neler yapabiliriz, şehrimize ne katkı sunarızı konuştuk. Ben inanıyorum ki Mehmet kardeşimiz güzel hizmetler yapacaktır. Bizlerde kendisine destek olarak el birliği ile güzel hizmetler yapacağız. Allah utandırmasın hayırlara vesile olsun inşallah. Kapım kendisine ardına kadar açıktır.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun desteğim olacaktır. İlgi alakadarından dolayı başkan Mehmet beye çok teşekkür ederim. Sayın Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza yeni görevlerinde nice başarılar diliyor, şehrimiz için fayda sağlamalarını temenni ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mehmet Bozkuş ise, “Değerli ağabeyimiz sayın Kemal Sinanlı beyin bizlere yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok memnun olduk.

Sağolsunlar kendi birikimlerinden faydalanacağız inşallah. Ziyaret esnasında  güzel bir sohbetimiz oldu.  Allah kısmet ederse çok güzel projelerimiz olacaktır. desteklerinden dolayı Sayın Kemal Sinanlı beye teşekkür ederim” dedi.

ÖZEL HABER:YILMAZ ACU


EDİTÖRLER
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Kategori Seçin:
Kategori Seçin:

TRT Haber Haberler