AKAR:CUMHURBAŞKANIMIZIN YOLUNDAYIZ AKAR:CUMHURBAŞKANIMIZIN YOLUNDAYIZ

D.BAKIR- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Ak parti Seçim Manifestosu’nu açıklamasından sonra Ak parti’de yaşanan hareketlilik her geçen gün daha da hız kazanıyor.

Açıklamalarda bulunan Ak parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Hülya Akar, Türkiye’de 25 Haziran sabahı yeni bir güneş doğacağını belirtti.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Modeli ve Milletvekili Genel Seçimleri’nin ülkemizde yeni bir yönetim sistemine start vereceğine dikkati çeken genç siyasetçi, Sivil Toplum Kuruluşu Aktivisti ve Eğitimci Hülya Akar, şunları söyledi:

‘İnsanlarımıza ve toplumumuza, azami ölçüde faydalı olabilmek, gerek şahsımın ve gerekse Diyarbakır sevdalısı bütün vatandaşlarımın dilek ve temennilerine tercüman olmak maksadıyla, Ak partiden Milletvekili Aday Adayı oldum.

İnsanlarımızın sorunlarıyla hemhal olabilmek, onların hayır dualarını almak, kalıcı projelerle kentimizin sorunlarına köklü projeler üretebilmek, her Diyarbakırlı’nın olduğu gibi, benim de en büyük temennimdir.

Özellikle uzun yıllardır Diyarbakır İş Kadınları Derneği (DİKAD) bünyesinde yaptığımız bir dizi çalışmalar, sosyal sorumluluk projeleriyle, gençlerimize, kadınlarımıza ve özellikle engelli kardeşlerimize uzattığımız eller, bizlere tarifi imkânsız duygular yaşattı. Ak parti saflarında yaptığımız çalışmalar da ufkumu açtı. Dünyaya daha geniş bir perspektiften bakmamıza vesile oldu’.

 

 

AK DAVAMIZ VE SAYIN LİDERİMİZİN EMRİNDEYİZ

Ak parti Diyarbakır Milletvekili Eğitimci Hülya Akar şöyle devam etti:

‘Cumhurbaşkanımız başkomutanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Halka Hizmet Hareketi, tam gaz yoluna devam ediyor.

Ancak takdir edersiniz ki, özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız’ın Ak parti Seçim Manifestosu’nu açıklamasından rahatsız olan birileri, yine karanlık mahfillerde kirli oyunlar tezgahlamaya başladılar. Millet olarak dikkatli ve birlik içinde hareket etmeliyiz.

Birleşmiş Milletler’in (BM) iç işlerimizle ilgili yaptığı haddini aşan açıklamalar ve özellikle sözde sanatçı ve siyasetçi geçinen bir takım ruh hastası kişilerin, Yüce Kitabımız ile ilgili söyledikleri, izan ve ahlaktan yoksun ifadeler, tesadüf değildir.

Bütün bunlar gösteriyor ki, her zamankinden daha uyanık olmalı, bizleri birbirine düşürmeye kalkan Türkiye düşmanı şer güçlere fırsat vermemeliyiz.

Ak davamız ve bir dünya lideri olan Sayın Cumhurbaşkanımız’ın etrafında kenetlenmeli, seçimlerde kullanacağımız oylar ile, insanlık ve İslam düşmanı bu kimselere, bir şamar indirmeliyiz’.

 

DİYARBAKIR’IN SESİ OLMAK İÇİN MİLLETVEKİLLİĞİNE ADAYIM’

 

Hülya Akar sözlerini şöyle tamamladı:

Allah nasip buyurursa, kentimi ve kadirşinas Diyarbakır halkını TBMM çatısı altında temsil olanağı bulunca, toplumun bütün kesimlerinin sorunlarına kalıcı çözümler üretebilmek amacıyla, var gücümle mücadele edeceğim.

Bu vesileyle Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Modeli’nin, ülkemize hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbim’den niyaz ediyor, saygıdeğer halkımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum’.

 

 

11 Mayıs 2018

EDİTÖRLER
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Kategori Seçin:
Kategori Seçin:

TRT Haber Haberler