ÇOCUKLAR, NTCITY AVM’DE EĞLENCEYE DOYDU ÇOCUKLAR, NTCITY AVM’DE EĞLENCEYE DOYDU

Diyarbakır’ın yanı sıra, Bölgemizin en büyük Alışveriş Merkezlerinden (AVM) biri olan NCİTY OUTLET AVM, hizmete girdiği günden bu yana düzenlediği etkinliklere, bir yenisini daha ekledi. Merkez Bağlar İlçesi Selahattin Eyyubi Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan, yaklaşık elli bin metre karelik alan üzerine inşa edilen NCİTY OUTLET AVM’de, sık sık düzenlenen ve büyük ilgi gören dünyaca ünlü markaların kampanyalarının yanı sıra, çocuklar için de çeşitli etkinlikler organize ediliyor. O nedenle büyüklerin yanı sıra küçüklerinde uğrak mekânı haline gelen NCITY OUTLET Alışveriş Merkezi, özellikle çocuklar için adeta oyun ve eğlence alanına dönüşüyor.

 

 

Önceki gün MEVA Sanat Atölyesi tarafından gerçekleştirilen organizasyonda ‘Canlı Heykel Performansı’, çocukların yanı sıra, genç-yaşlı, bütün davetliler ve ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti. AVM’de bir anda canlı heykeli karşılarında gören ziyaretçiler, çocuklarıyla beraber fotoğraf çektirirken, eğlenceli anlar yaşadılar. Canlı heykelin, uzun süre hiç kıpırdamaması ise, AVM’ye gelen aileler tarafından büyük akış aldı.

ÇOCUKLAR, EĞLENCELİ SAATLER YAŞADILAR

Bunun yanı sıra, çocuklar için yapılan kostümlü animasyonlar, palyaço gösterileri, hayal kahramanları, masal kahramanları, yüz boyamalar, birbirinden zevkli ve heyecanlı yarışmalar ve danslı oyunlar, çocuklara unutulmaz anlar yaşattılar. Müzikli eğlenceye ise çocuklarıyla beraber katılan anne ve babalar da bir hayli keyifli saatler geçirdiler. Bu güzel anları cep telefonlarıyla kayda alan ziyaretçiler, organizasyondan çok memnun kaldıklarını belirterek, AVM yetkililerine, gösterdikleri bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler. Sadece çocukların değil, kendilerinin de eğlendiklerini ve keyifli saatler geçirdiklerini belirten vatandaşlar, bu tür etkinliklerin son derece faydalı olduğuna dikkati çektiler.

Görüşlerini aldığımız vatandaşlardan Veysi Cengiz Elhansu, ‘bütün bir haftanın yorgunluğunu ve stresini, bu etkinlikle üzerimizden attık. Çocuklarımız da eğlenceye doydu. Hem eğleniyorlar, hem eğlenerek öğreniyorlar.Onların mutlu olduğunu görmek ise, biz ebeveynler için dünyalara bedel adeta. Bizler gönül rahatlığı içinde alış verişimizi yaparken, onlar ise adeta bambaşka bir dünyaya yolculuk yaptılar’ şeklinde memnuniyetlerini dile getirdi.

BU TÜR ETKİNLİKLER ARTARAK DEVAM EDECEK

Açıklamalarda bulunan NCITY OUTLET AVM yetkilileri ise, şu görüşleri dile getirdiler: ‘Amacımız bu tür etkinliklerle, çocuklarımızın, moral ve motivasyonunu artırmak, hafta sonu tatillerine bir nebze olsun keyif ve eğlence katabilmektir. 4 yaş ve 15 yaş grubu çocuklarımıza yönelik düzenlediğimiz bu etkinliklere katılımın yüksek olması ve çocuklarımızın bu etkinlikten bir hayli keyif almaları, bizim için tarifi imkânsız mutluluk kaynağı olmaktadır. Aileler mutlu bir şekilde çocuklarının eğlenmelerini izlemeleri ve memnun ayrılmaları, gelecek etkinlikler için bizlere ilham kaynağı olmaktadır. Ülkemizin yanı sıra, dünyanın saygın markalarını bir çatı altında toplamanın haklı gururunu yaşıyoruz. AVM’de 8 adet sinema salonu ve 300 araçlık otopark alanı bulunmaktadır. Birbirinden özel ve seçkin markaların yer aldığı, kalite ve şıklığın adresi NCITY OUTLET Alışveriş Merkezi, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ilklerin öncüsü olmaya devam edecek.

 

28 Mart 2018

EDİTÖRLER
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Kategori Seçin:
Kategori Seçin:

TRT Haber Haberler