BAL STK’LARI DİNLEDİ

14089078_10210429149432914_744819794320928878_n
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal,AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kızılkaya,Diyarbarbakır Ticaret Borsası,ile Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası,Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret ederek Bölge ticaretindeki son durum hakkında bilgi aldı.

 
Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil,DTB Meclis Başkanı Ahmet Ay,DTB Başkan vekili Şeyhmus Ayhan ile Yönetim kurulu üyeler Şükrü Boylu Meclis Üyesi Ali Tunç,Genelsekreter Kamuran Karadağ ile görüşen Bal ve Kızılkaya sorunların çözümü için birlikte hareket edeceklerini belirtiler.
Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ise ekonomik anlamda bölgeye desteklerin verilmesi gerektiğini belirterek, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sanayicilerden kentteki en küçük esnafında desteğe ihtiyacı bulunmaktadır. Toplumumuz barıştan,huzurdan ve kardeşlikten yanadır.Bunların yanında ekonomik desteklerde sunulursa bölgenin kalkınması çok uzun sürmeyecektir’’şeklinde konuştu.
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, son olarak yapmış oldukları ziyaretlerde ortaya çıkan sorun ve sıkıntıları ilgili Bakanlıklara taşıyacaklarını söyledi

2 Eylül 2016

EDİTÖRLER
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Kategori Seçin:
Kategori Seçin:

TRT Haber Haberler